Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się

Informacje zamieszczone na stronie przeznaczone są tylko dla osób uprawnionych do ich oglądania zgodnie z treścią ustawy Prawo Farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 (tekst jedn. Dz.U.Nr 126, poz.138). Zaznacz jeżeli jesteś LEKARZEM lub FARMACEUTĄ

Zasady recenzowania artykułów


 

 

Praca przekazana do druku poddawana jest wstępnej ocenie wewnętrznej przez Redakcję czasopisma. Autor zgłaszając tekst do druku, wyraża tym samym zgodę na poddanie go procesowi recenzowania. Prace niepełne albo niespełniające wymogów są odsyłane do autorów z prośbą o ich poprawienie. Teksty recenzowane są poufnie i anonimowo z zastosowaniem „podwójnie ślepej recenzji”, tj. recenzenci nie wiedzą, kto jest autorem, a autor nie wie, kto recenzuje jego pracę. Recenzji dokonuje jeden lub dwóch niezależnych recenzentów. Informujemy autora o wynikach recenzji i w przypadku uwag recenzenta autor proszony jest o poprawienie artykułu zgodnie z zaleceniami. Poprawiony artykuł przekazujemy ponownie recenzentowi, który opiniuje tekst i wydaje jednoznaczny wniosek o dopuszczenie pracy do publikacji.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.