Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się

Informacje zamieszczone na stronie przeznaczone są tylko dla osób uprawnionych do ich oglądania zgodnie z treścią ustawy Prawo Farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 (tekst jedn. Dz.U.Nr 126, poz.138). Zaznacz jeżeli jesteś LEKARZEM lub FARMACEUTĄ

O wydawnictwie


Świat Medycyny i Farmacji   -   medyczne pismo specjalistyczne o zasięgu ogólnopolskim, prezentujące nowości farmaceutyczne i wybrane leki dostępne na polskim rynku, ukazujące problemy terapeutyczne z różnych dziedzin medycyny, relacjonujące ważne konferencje i zjazdy organizowane przez kliniki i towarzystwa medyczne przy współudziale firm farmaceutycznych na terenie całego kraju. Pierwszy numer miesięcznika Świat Medycyny i Farmacji ukazał się w maju 1999 roku. Jasno określona misja oraz polityka wydawnicza pisma sprawiły, iż kolejne edycje zyskały szerokie grono czytelników zawodowo związanych z rynkiem medycznym oraz farmaceutycznym. Pismo współredagowane jest przez wielu znanych i cenionych profesorów oraz pracowników naukowych polskich uniwersytetów medycznych, których wiedza i doświadczenie mają ogromny wpływ na poziom publikowanych artykułów specjalistycznych. 

 

 

Świat Medycyny i Farmacji podlega rotacyjnej wysyłce pocztowej, dostępny jest w prenumeracie oraz podczas branżowych imprez targowych. Rozbudowany kolportaż pisma pozwala dotrzeć do wszystkich zainteresowanych poruszaną w miesięczniku tematyką, stanowiąc jednocześnie dodatkowe źródło wiedzy dla jego czytelników. Świat Medycyny i Farmacji stanowi także sprawdzony nośnik reklamowy, o którego skuteczności przekonało się już wiele firm. Miesięcznik jest doskonałą formą prezentacji przeznaczoną dla tych, którzy adresują swój przekaz do lekarzy i farmaceutów, wnosząc jednocześnie znaczący wkład w rozwój segmentu medycznego w Polsce.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.